Předplatné účetních online seminářů

Získejte znalosti v souvislosti se změnami zákonů od předních odborníků. Nejméně třicet online seminářů za zlomek ceny prezenčních školení.
Cena[?]:
7800 Kč bez DPH (9438 Kč s DPH)
Období[?]:
12 měsíců
Počet videozáznamů[?]:
min 30 nových + všechny již vydané
Účast na webinářích[?]:
Zdarma
Objednávka[?]:

S předplatným online účetních seminářů získáte přístup nejen k již existujícím videozáznamům webinářů, ale i k těm, které vzniknou v průběhu jednoho roku. Navíc se můžete zdarma účastnit živého vysílání webinářů. Budete tak mít možnost položit své specifické otázky našim odborným lektorům naživo. Pro zodpovězení dotazů po živém vysílání můžete využít online poradny. Na závěr si můžete zažádat o certifikát o absolvování nebo ověřit své znalosti testem.

Obsah předplatného

9438 Kč s DPH
 

Co říkají zákazníci?

"Vynikající forma školení - nezanedbatelná úspora času, bez vedlejších nákladů a v pohodlí domova či kanceláře. Technicky jsou webináře výborně připravené, online forma mi poskytla vybrat si školení a lektora podle kvality, nikoliv podle regionu a dostupnosti. Velice příznivá cena." Jitka Hartmanová

"Tato forma pro účetní školení je opravdu báječným nápadem, nemusím vybírat školení dle místa a doby konání kvůli dopravě, samozřejmě ušetřím čas za cestování, školení si mohu zopakovat, vyslechnout znovu. Jednoznačně skvělé." Dana Rudolfová

"Školení formou webináře je naprosto vyhovující pro všechny účetní, a to ať již začínající, tak i pro pokročilé. Je zde veliká výhoda menšího počtu účastníků a možnosti klást jakékoliv otázky beze studu, že se ptáte na něco naprosto jasného. Neméně významnou výhodou je sledování webináře z kanceláře, nebo dokonce z domova. Účastník se tak cítí ve svém prostředí mnohem pohodlněji. Osobně to vnímám jako velikou výhodu pro lepší soustředění se. Webinář mohu všem vřele doporučit - s obrovskou časovou úsporou lze zde získat vyčerpávající přehled o probírané tématice s možnosti jednoduchého kladení otázek."  Olga Načeradská

Další reference

 

Odborní lektoři

Daňový poradce, absolvent MU Brno. Od roku 1992 vede účetně poraden...

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 1983. Specialista ve...

Daňový poradce. Absolvent Ekonomické fakulty Vysoké školy Báňské -...

Lektorka veřejných seminářů k zákonu o DPH pro celou řadu agentur (...

Auditorka, daňová poradkyně, odborná lektorka a soudní znalkyně obo...

Problematice DPH a v návaznosti na tuto daň i celním předpisům se v...

Zkušený odborník s dlouholetou praxí. Specialista na problematiku n...

Věnuje se problematice DPH a v návaznosti na tuto daň i celním před...

Absolvent Právnické fakulty v Brně, specialista na pracovní právo,...

Daňový poradce od roku 1995, má více jak dvacetiletou praxí v daňov...

 
Obrázek prezentace ke staženíPotřebujete jednoduše ukázat Vašim kolegům tuto zajímavou nabídku? Stáhněte si prezentaci předplatného k tisku.
 
 

Případové studie

"Studijní večery v pohodlí domova" ...více
"Soustředěnost a klid na studium" ...více
"Dotazy živě z pohodlí domova či kanceláře" ...více
"Čas jsou peníze" ...více
"Širší rozhled s nižšími náklady" ...více
 

Často kladené otázky

Kde najdu profil předplatitele?

Zákaznický profil, kde naleznete všechny potřebné informace, zobrazíte stisknutím tlačítka Můj profil v horní části stránek. Ve Vašem profilu naleznete např. informace týkající se platnosti předplatného, seznam přihlášených webinářů, položené dotazy, informace o slevě za doporučení nebo také kontaktní formulář pro jakékoli změny či připomínky.

Od kdy a na jak dlouho platí mé předplatné?

Standardně předplatné platí od data zaplacení na 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců (výjimku mohou tvořit různé slevové akce, kdy doba předplatného může být delší). Například, pokud zaplatíte 15. 1., předplatné platí do 14. 1. následujícího roku.

Jak zjistím, dokdy mám platné předplatné?

Dokdy je Vaše předplatné platné zjistíte na záložce Můj profil, kde si můžete zkontrolovat platnost předplatného. Naleznete zde také datum Vašeho posledního přihlášení.

Jak postupovat při prodloužení předplatného?

Před koncem předplatného Vás budeme v dostatečném předstihu kontaktovat s nabídkou prodloužení předplatného. Předplatné prodlužujeme pouze na základě Vaší nové objednávky, nikoliv automaticky. Máte tedy možnost si znovu rozmyslet, zda je pro Vás předplatné výhodné, aniž byste byli vázaní termínem automatického prodloužení.

Budu mít přístup ke kurzům po vypršení předplatného?

Přístup ke kurzům máte pouze v době platnosti předplatného, po skončení platnosti je přístup ke kurzům systémem odebrán. Pokud si přejete kurzy pro vlastní potřebu archivovat, doporučujeme si je stáhnout na Váš počítač.

Mohu získat slevu na předplatné, jako jednotlivec?

Kromě nepravidelných slevových akcí, můžete slevu na předplatné získat, jako odměnu za doporučení. Pokud si váš kolega či známý objedná předplatné na základě Vašeho doporučení, získáte 3 měsíce předplatného zdarma. Podrobnější informace, jak postupovat naleznete v sekci Můj profil v záložce Doporučte nás.

 
Máte další otázky? Navštivte sekci často kladených otázek nebo nám položte dotaz.

Položit dotaz

 

Zahrnutí do systému KPV

Logo Komory certifikovaných účetních

Obchodní podmínky

  • Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Předplatné je aktivováno na dvanáct měsíců po připsání předmětné částky. Daňový doklad Vám zašleme emailem.
  • Za dobu platnosti předplatného zveřejníme minimálně 30 videozáznamů webinářů s účetní tématikou od předních českých odborníků.
  • Před vypršením předplatného Vás kontaktujeme s nabídkou prodloužení předplatného. Předplatné prodloužíme jen na základě nové objednávky nikoliv automaticky.

Uvádíme nejpodstatnější informace k obchodním podmínkám předplatného účetních online seminářů. Pro zobrazení plného znění klikněte prosím na odkaz Obchodní podmínky.