Spojujeme top lektory a novinky z účetnictví

arrow

Jako účetní, personalisté nebo daňoví poradci musíte pořád sledovat novou legislativu a vzdělávat se. Usnadníme vám práci tím, že všechna školení přesuneme ze školicích místností přímo k vám do práce nebo domů. Čtyřicítka lektorů vás naučí o účetnictví, daních nebo mzdách všechno důležité, co potřebujete vědět.

about us

Šetříme váš čas a dáváme
aktuální informace

Tohle jsou důvody, proč se na nás můžete spolehnout

tmp-ikona

Naši experti vám poradí

Školení absolvujete rychle, bez nutnosti cestování nebo přespávání v cizích městech.

tmp -ikona

Staráme se o váš profesní růst

Naši lektoři mají dlouhou praxi v účetnictví a sledují všechny legislativní novinky. Na online školení vám předají všechno důležité o daném tématu.

tmp -ikona

Vzděláváte se klidně ve vlaku nebo večer doma

Školení si pustíte na počítači v práci nebo klidně po cestě domů. Nevadí, že zrovna nemáte internet – videa si předem stáhnete a sledujete off-line.

Jak a kde pracujeme

Měli jsme vizi jednoduchého nástroje, díky němuž by účetní a daňoví poradci měli snadný přístup k ověřeným informacím. Protože víme, jak je práce v účetní oblasti náročná, dlouze jsme přemýšleli, jak vám ji co nejvíce ulehčit. Chtěli jsme účetním nabídnout vzdělávání bez stresu a cestování, pohodlně a přitom ve špičkové kvalitě.

Online vzdělávání elegantně řeší přísun nových informací ve 21. století. Díky jednoduchému a intuitivnímu přístupu k online školením získá kdokoliv za pár minut potřebné informace.

img
img
img
img
img
img
img
img
about us

Na Videolektora spoléhají tisíce
předplatitelů z řad účetních, daňových
poradců a personalistů.