O nás

Je žádoucí, abyste o úpravách v zákonech, novelizacích či nových právních předpisech, které se dotýkají Vás a Vašich klientů, měli aktuální, přesné informace, které prakticky a účelně využijete ve své práci. Díky službě Videolektor.cz a spolupracujícím odborníkům je budete mít v té nejlepší kvalitě!

Videolektor.cz je nový způsob, jak tyto změny v zákonech účetním, daňovým poradcům a podnikatelům kvalifikovaně vysvětlit pomocí odborníků, spoluautorů zákonů a těch, kteří se na legislativních úpravách zákonů podílejí. A to navíc tak, že nemusí fyzicky na školení docházet a za zlomek ceny prezenčních školení.

Online kurzy pro účetní, daňové poradce a podnikatele

Pro účetní, daňové poradce a podnikatele připravujeme webináře s odbornými lektory. Kvůli omezenému počtu účastníků webinářů nebo termínů jejich konání, které Vám nemusí vyhovovat, Vám z těchto webinářů s odborníky pořizujeme videozáznamy. Záznamy můžete zhlédnout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ve Vaší kanceláři, z pohodlí domova nebo odkudkoli na světě.

O své zákazníky pečujeme, proto jim nabízíme výhodné předplatné, které jim garantuje nejméně 20 záznamů z webinářů za rok a zdarma účast na všech webinářích naživo.

Lidé

Ivan Matosyan fotka
Ivan Matosyan
manažer projektu
Michal Martoch fotka
Michal Martoch
realizace webinářů
David Skála fotka
David Skála
realizace webinářů
Jitka Stradějová fotka
Jitka Stradějová
zákaznický servis
Lektor fotka
Veselý Kolega