Edita Šilhánová & Marie Zemanová

Edita Šilhánová

Partnerka poradenské společnosti COM.SE Consulting, která se zaměřuje na strategické poradenství v oblasti ESG/udržitelnosti, reporting a vzdělávání v této tématice; zakládající partnerka informačního portálu www.CSRD.cz, předsedkyně představenstva Asociace udržitelného podnikání (www.asociaceup.cz ).
Původní profesí právnička, advokátka. Po praxi v advokacii strávila 16 let jako členka vedení společnosti Pivovary Staropramen, kde odpovědná za kompletní právní agendu, krizové řízení, interní a externí komunikaci a CSR a udržitelnost, a to pro ČR, Slovensko
a Maďarsko. Od roku 2020 je partnerkou společnosti
COM.SE Consulting (www.commonsense.cz ).

Marie Zemanová

Partnerka poradenské společnosti COM.SE Consulting, která se zaměřuje na strategické poradenství v oblasti ESG/udržitelnosti, reporting a vzdělávání v této tématice; zakládající partnerka informačního portálu www.CSRD.cz, místopředsedkyně představenstva Asociace udržitelného podnikání.
Ekonomka s 25 lety zkušeností v korporátním světě. Jako generální ředitelka vedla ČSOB penzijní společnost spravující aktiva klientů ve výši přesahující 50 miliard Kč.
Má dlouholeté zkušenosti v oblasti poradenství, auditu, účetnictví a výkaznictví, compliance a řízení rizik, ale i obchodu, marketingu a HR a také s řízením multikulturních
a různorodých týmů. Zkušenost má i s řízením NGO. Od roku 2020 je partnerkou společnosti COM.SE Consulting (www.commonsense.cz ).

Školení

Ihned k dispozici
play
lektor
ESG

ESG v praxi firem 2024

Edita Šilhánová & Marie Zemanová
ikona Videozáznam ikona 18.1.2024 videozaznam 3 h 20 min.
Praktický vhled do tématu ESG pro účetní a daňové poradce.