Průvodce Videolektorem 2024

1 h 31 min.2Doslovný přepis záznamuMožnost stažení podkladů
img
play Přehrát ukázku
Vzdělávací portál Videolektora je velice komplexní a obsahuje řadu možností, jak se vzdělávat efektivně. Neustále vylepšujeme jednotlivé funkce a proto jsme připravili školení, ve kterém najdete podrobný návod, jak pracovat se svým předplatným, abyste získali maximum informací a ušetřili přitom čas. Součástí školení bude klasicky prostor pro vaše dotazy.

Témata

 • Jak se přihlásit do svého účtu
 • Vyhledávání a filtrování v předplatném
 • Kde najdu své školení
 • Živé vysílání vs. záznam
 • Jak se přihlásit / odhlásit ze školení a jaký je průběh školení
 • Kde najdu soubory ke školení
 • Možnosti pokládání dotazů
 • Jak položit dotaz před školením
 • Jak položit dotaz po školení
 • Kde najdu své položené dotazy
 • Jaké jsou výhody záznamu ze školení - jednotlivé funkce
 • K čemu slouží kalendář
 • Kde najdu platnost předplatného
 • Kde najdu své doklady
 • Kde najdu zajímavé články nejen z oboru
 • Kontakty
 • Mobilní verze Videolektora
 • Sledujte Videolektora
 • Co pro vás chystáme

Komu je školení určeno

Primárně všem novým zákazníkům.
Všem, kdo se chtějí lépe orientovat na stránkách Videolektora.

Bc. Stefanie Rácová

S Videolektorem spolupracuje od roku 2016. Orientace a práce s webovými stránkami je jejím denním chlebem.

Stefanie je specialistou péče o zákazníky a můžete se s ní setkat např. na zákaznické lince, v e-mailové komunikaci, nebo například při moderaci školení.

Všechna školení lektora (2)

Co říkají naši zákazníci

CESORG spol. s.r.o.
Ing. Alois Tuháček
Věrný předplatitel od roku 2014
Jednatel firmy CESORG spol. s.r.o.

"Jsem spokojen s úrovní a tématy seminářů. Totéž říkají kolegyně. Děkuji za vaší práci. Díky Videolektoru se nám daří zvyšovat kvalitu naší práce. V roce 2018 jsme stali nejlepší účetní firmou."

Bc. Elena Vontorková
Bc. Elena Vontorková
Věrná předplatitelka od roku 2013
Majitelka účetní firmy Pamdata

„Předplatné pro mne znamená záruku profesionálního výkladu, na který se mohu spolehnout, obrovskou úsporu času, souběžný výkon rutinní práce při poslechu a kvalitní informace pro mou práci."

Ludmila Štefechová
Ludmila Štefechová
Věrná předplatitelka od roku 2013
Účetní poradce na volné noze

„Předplatné pro mne znamená být informovaná v daleko širší oblasti za podstatně nižší finanční náklady a hlavně s časovou úsporou, protože některé oblasti nevyužívám ve své práci tak často, ale přesto je občas musím řešit. Na samostatné školení se mi na toto téma nevyplatí jet a takto si můžu daný problém vyhledat přímo v záznamu.“

Jak pracovat s videozáznamem

1

KROK 1

Videozáznam můžete sledovat kdekoliv, kde máte přístup k internetu. Stačí se jen přihlásit k vašemu uživatelskému účtu. Můžete jej sledovat přímo na webu Videolektora nebo si záznam stáhnout a pustit třeba na cestách nebo na chatě.

2

KROK 2

Každý videozáznam je pro vás připraven ke zhlédnutí do 5 pracovních dní od živého vysílání školení. Jakmile bude videozáznam online, upozorníme vás e-mailem. Přehled nově vydaných videozáznamů, uvidíte také po přihlášení k vašemu uživatelskému účtu.

3

KROK 3

Celý videozáznam obsahuje zpravidla víc jak 3 hodiny plné informací. Můžete si jej pustit od první do poslední minuty, ale také si jednoduše vyberete díky obsahu nebo prezentaci pod videem jen určitou část, která vás zajímá.

Videolektor nabízí

tmp -ikona

Dotazy po skončení školení

I po ukončení školení můžete pokládat dotazy a vést tak diskuse jak mezi sebou, tak s našimi specialisty a občas i přímo s lektorem. Nově vám na dotazy odpovídá také náš Honza - virtuální poradce, který poskytne odpověď na dotaz ihned.

tmp -ikona

Účast na živých vysíláních

Nadcházejících školení se můžete zúčastnit online a v průběhu můžete pokládat lektorovi živé dotazy. Stačí se na ně předem přihlásit. Po skončení budou k dispozici jak záznam, tak veškeré materiály.

tmp -ikona

Pokročilé vyhledávání

Díky pokročilému vyhledávání v zákaznické sekci můžete jednoduše nalézt informace napříč školeními a dotazy od zákazníků.

tmp -ikona

Minimálně 50 nových školení

Během 12 měsíců připravíme minimálně 50 nových školení, která se budou týkat změn v zákonech a předpisech, ale také nabídnou výklad postupů a praktické příklady."

tmp -ikona

Interaktivní testy

Pro ověření znalostí k dané problematice slouží interaktivní testy. Ihned obdržíte výsledky a můžete se v záznamu podívat na ty pasáže, ve kterých jste chybovali.

tmp -ikona

Neomezené přehrávání

Záznamy z školení spustíte v libovolném prohlížeči přímo na vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. A přehrát si je můžete kolikrát budete potřebovat.

img
play Přehrát ukázku
Toto školení je součást předplatného a nelze jej koupit samostatně.