Účetní online semináře

Získejte znalosti v souvislosti se změnami zákonů v účetnictví, daních a mzdách. Z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.

Ročně realizujeme více než 25 nových online seminářů v souvislosti se změnami zákonů v účetnictví, daních a mzdách. V průběhu živého vysílání webináře máte možnost položit otázky přímo našim odborným lektorům. Do pěti pracovních dnů od živého vysílání vydáme videozáznam, ke kterému zákazníci mají neomezný přístup, odkudkoliv, kdykoliv a bez omezení, stačí přístup k internetu, po stažení na počítač i bez něj.

Online semináře

  Přístup do archivu [?]
  Ano
  Účast na webinářích [?]
  Ano
  Neomezené přehrávání [?]
  Ano
  Pohodlné vyhledávání [?]
  Ano
  Podklady od lektora [?]
  Ano
  Testovací otázky [?]
  Ano
  Dotazy na lektora [?]
  Ano
  Stažení mp3 souborů [?]
  Ano
  Stažení video souborů [?]
  Ano
  Online poradna [?]
  Ano
   

  Výhody online seminářů


  Ukázka videozáznamu webináře (stiskněte přehrát).
  • Máte to ve svých rukou. K videozáznamu můžete přistupovat kdy se Vám to hodí a odkudkoliv, kde je přístup k internetu (i bez něj).
  • Videozáznamy jsou sestříhané a rozdělené do kapitol. Můžete si tedy zobrazit jak celý záznam, tak i jeho část. Vyhledat, co Vás zajímá, můžete také jednoduše pomoci snímků prezentace.
  • Přístup máte nejen online, můžete si též stáhnout na Váš počítač záznam jako video nebo jako MP3 pro poslech v hudebních přehrávačích.
  • Během jednoho roku probíhá minimálně 25 online seminářů. Z nich jsou pořízeny videozáznamy, ke kterým mají zákazníci přístup.
  • Můžete se účastnit živého vysílání webináře, kde lze komunikovat s lektorem a získat odpovědi na Vaše specifické otázky k tématu.
  • Položeni Vášeho dotazu lektorovi písemně před termínem konání webináře. Takto zaslané dotazy jsou pak zodpovězené v průběhu živého vysílání.
  • Dotazy, které vyvstanou později, např. po sledování videozáznamu, můžete vložit do online poradny na stránce kurzu, kde posléze najdete také odpověď.
   

  Komu jsou online semináře určeny

  • Účetní a mzdové účetní
  • Auditoři a daňoví poradci
  • Podnikatelé a manažeři

Co říkají zákazníci?

"Vynikající forma školení - nezanedbatelná úspora času, bez vedlejších nákladů a v pohodlí domova či kanceláře. Technicky jsou webináře výborně připravené, online forma mi poskytla vybrat si školení a lektora podle kvality, nikoliv podle regionu a dostupnosti. Velice příznivá cena." Jitka Hartmanová

"Tato forma pro účetní školení je opravdu báječným nápadem, nemusím vybírat školení dle místa a doby konání kvůli dopravě, samozřejmě ušetřím čas za cestování, školení si mohu zopakovat, vyslechnout znovu. Jednoznačně skvělé." Dana Rudolfová

"Školení formou webináře je naprosto vyhovující pro všechny účetní, a to ať již začínající, tak i pro pokročilé. Je zde veliká výhoda menšího počtu účastníků a možnosti klást jakékoliv otázky beze studu, že se ptáte na něco naprosto jasného. Neméně významnou výhodou je sledování webináře z kanceláře, nebo dokonce z domova. Účastník se tak cítí ve svém prostředí mnohem pohodlněji. Osobně to vnímám jako velikou výhodu pro lepší soustředění se. Webinář mohu všem vřele doporučit - s obrovskou časovou úsporou lze zde získat vyčerpávající přehled o probírané tématice s možnosti jednoduchého kladení otázek."  Olga Načeradská

Další reference

 

Odborní lektoři

Daňový poradce, absolvent MU Brno. Od roku 1992 vede účetně poraden...

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 1983. Specialista ve...

Daňový poradce. Absolvent Ekonomické fakulty Vysoké školy Báňské -...

Lektorka veřejných seminářů k zákonu o DPH pro celou řadu agentur (...

Auditorka, daňová poradkyně, odborná lektorka a soudní znalkyně obo...

Problematice DPH a v návaznosti na tuto daň i celním předpisům se v...

Zkušený odborník s dlouholetou praxí. Specialista na problematiku n...

Věnuje se problematice DPH a v návaznosti na tuto daň i celním před...

Absolvent Právnické fakulty v Brně, specialista na pracovní právo,...

Daňový poradce od roku 1995, má více jak dvacetiletou praxí v daňov...

 
Obrázek prezentace ke staženíPotřebujete jednoduše ukázat Vašim kolegům tuto zajímavou nabídku? Stáhněte si prezentaci předplatného k tisku.
 

Případové studie

"Studijní večery v pohodlí domova" ...více
"Soustředěnost a klid na studium" ...více
"Dotazy živě z pohodlí domova či kanceláře" ...více
"Čas jsou peníze" ...více
"Širší rozhled s nižšími náklady" ...více

Často kladené otázky

Co je videozáznam?

Jedná se o záznam online semináře – webináře, který můžete zhlédnout online na stránkách Videolektor.cz nebo si jej stáhnout na Váš počítač ve formě videa a MP3. Můžete se tak vzdělávat v čase a na místě, které se Vám nejvíce hodí. Videozáznam oceníte zejména tehdy, pokud se z nějakého důvodu nemůžete zúčastnit živého vysílání webináře. Více o videozáznamech ve slovníku pojmů.

Jak mohu přistupovat k videozáznamu?

Přistupovat k videozáznamu můžete zejména prostřednictvím internetu a to odkudkoli, kde máte počítač a připojení k internetu. Po přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu můžete neomezeně přehrávat Váš videozáznam v internetovém prohlížeči. Více informací o možnostech přehrávání videí naleznete v tematickém blogovém článku. Druhou možností je stažení videozáznamu na Váš počítač viz další bod.

Mohu přistupovat k videozáznamu, i když nejsem připojen k internetu?

Videozáznamy z účetních online seminářů si můžete stáhnout na Váš počítač na stránce kurzu na záložce stažení. Videozáznam si můžete stáhnout ve formě videa, které posléze přehrajete ve výchozím programu Vašeho operačního systému nebo ve formátu MP3 např. pro poslech na cestách. Součástí stažitelného obsahu jsou také podklady k webináři (prezentace, obrázky či další soubory, které lektor používal při výkladu). Podrobné informace a návod ke stažení naleznete v blogovém článku zde.

Jaké jsou technické nároky na přístup k videozáznamu?

Pro přístup k videozáznamu potřebujete pouze Váš počítač a dostatečné internetové připojení. V případě stažení, poté ještě program pro přehrávání videa (tento program je součástí každého operačního systému, nemusíte tedy nic instalovat). Podrobnější technické informace o přístupu k videím naleznete na stránce systémové nároky.

Jak dlouho trvá, než získám přístup k videozáznamu?

K videozáznamu, který již byl vydán, získáte přístup ihned, jakmile po zakoupení obdržíme Vaši platbu (v případě platby platební kartou se jedná o několik minut). Pokud se jedná o videozáznam z webináře, který se ještě nekonal, přístup k němu získáte nejpozději do týdne od živého vysílání. Videozáznam si poté můžete přehrát na Videolektor.cz nebo si jej stáhnout do svého PC.

Mohu položit lektorovi dotaz i v případě koupě videozáznamu webináře?

Bohužel toto není možné, dotazy lze pokládat pouze u webinářů. Existuje však možnost položit dotaz, i když se nemůžete zúčastnit živého vysílání – pomocí zaslání dotazů předem. Pokud tedy víte, že se nemůžete zúčastnit webináře v daném datu, ale přesto máte dotazy, nekupujte videozáznam ale webinář. Své dotazy zašlete prostřednictvím formuláře na stránce kurzu a odpovědi naleznete ve videozáznamu, který získáváte po konání webináře automaticky zdarma.

 
Máte další otázky? Navštivte sekci často kladených otázek nebo nám položte dotaz.

Položit dotaz