Dotazy živě z pohodlí domova či kanceláře - Ing. Eva Krotká

Ing. Eva Krotká, jednatelka účetní kanceláře Super, s.r.o. patří mezi naše nejaktivnější účastnice na živých webinářích. Díky předplatnému účetních online seminářů Videolektor.cz má tak vzdělání vždy na dosah ruky.

Ač podle svých slov načasování konání webinářů v uzávěrkovém období může být občas nevýhodou z důvodu velkého pracovního vytížení, zároveň je to období, kdy má paní Krotká nejvíce palčivých otázek. V tomto období by pro ni bylo velice složité dojíždět na odborná školení nebo by to ani nebylo možné.

Na živých webinářích je může pohodlně konzultovat s lektory, aniž by musela z malého města, kde její účetní kancelář sídlí, daleko dojíždět na běžná školení. Ušetří tak drahocenný čas, který může věnovat aplikaci nabytých poznatků přímo v praxi. V případě, že by neměla čas se zúčastnit živého vysílání webináře, může využít možnosti zaslat své dotazy lektorovi předem a poté si odpověď najít ve zpracovaném videozáznamu.

Motto: "Dotazy živě z pohodlí domova či kanceláře"

Předtím, než se stala předplatitelkou a začala se vzdělávat na dálku, s vypětím všech sil navštěvovala maximálně 5-6 kurzů ročně. Nyní jich prostřednictvím online kurzů navštíví dvakrát tolik. Díky nižšímu počtu kurzů si dříve vybírala většinou obecnější školení, které se zaměřovaly na souhrnné výčty novinek. V rámci předplatného nyní zhlédne i specializovanější kurzy, které by jako samostatná školení z finančních a časových důvodů nejspíše vůbec nenavštívila. Takto si rozšiřuje obzory i ve specifických oblastech a může tak mít při své práci mnohem větší rozhled.

Přínosy předplatného účetních online seminářů podle paní Krotké

Fyzické školení Online semináře
Finanční podmínky běžná cena jednodenního školení v Praze či v Českých Budějovicích + doprava x počet dříve navštívených kurzů za rok (2000,- Kč + doprava ve výši 500,- Kč x 6 ) = 15 000,- Kč Minimálně 25 školení za rok (+ přístup k více jak 150 školením ze záznamu) za 6 600 Kč bez DPH
Časové podmínky nutnost dojíždění na školení do většího města - celý pracovní den strávený na cestách a na školení bez nutnosti cestování, z práce zamešká pouze čas strávený na webináři, případně může později zhlédnou video
Další podmínky není možné klást dotazy bez fyzické účasti na školení, odkázána na samostudium možnost kladení aktuálních dotazů na lektora v rámci živého webináře, možnost zaslat dotazy předem v případě, že by se nemohla zúčastnit webináře

Co pro mne znamená předplatné?

„Předplatné pro mne znamená snížení stresových situací, protože nemusím řešit ani organizační starosti (co, kde, kdy, za kolik), ani dopravu (najdu-li místo k parkování). Dokonce ani když nevyjde čas, školení neuteče. A také nemusím řešit žádné ústupky z původního způsobu školení. Žijme moderně - pohodlněji a levněji"
05.03.2015