Balíček online účetních kurzů pro neziskové organizace

Mějte vždy po ruce kvalitní informace o účetnictví a daních šité na míru neziskovým organizacím. Spolu s nimi získáte také přehled hlavních novinek pro rok 2020, o kterých by měl vědět každý účetní. Tento balíček je navíc o téměř 50 % výhodnější než nákup jednotlivých kurzů v něm.
Cena[?]:
4006 Kč bez DPH (4847 Kč s DPH)
Hodnota balíčku[?]:
7800 Kč bez DPH
Přístup[?]:
Neomezená platnost
Počet kurzů[?]:
4 kurzy
Objednávka[?]:

Kurzy v balíčku

Název Lektor Cena vč. DPH
DPH pro neziskové organizace 2019 Ing. Tomáš Doležel V ceně
2360 Kč
Účetnictví neziskových organizací v příkladech Ing. Lenka Kruntorádová, MBA V ceně
2360 Kč
Nestátní neziskovky - účetnictví, daň z příjmů a DPH v příkladech Ing. Anna Pelikánová V ceně
2360 Kč
DPH pro obce a územně samosprávné celky – praktické příklady Ing. Marika Voženílková V ceně
2360 Kč
 

O balíčku

  Počet kurzů [?]
  4
  Neomezená platnost [?]
  Ano
  Neomezené přehrávání [?]
  Ano
  Snadné vyhledávání ve videozáznamu [?]
  Ano
  Podklady od lektora [?]
  Ano
  Testovací otázky [?]
  Ano
  Stažení mp3 souborů [?]
  Ano
  Stažení video souborů [?]
  Ano
  Online poradna [?]
  Ano
  Cena balíčku 4006 Kč bez DPH
  Objednat
   

  Komu je balíček pro neziskové organizace určen

  • Balíček je určen účetním, kteří vedou účetnictví neziskových organizací a ekonomickým pracovníkům. těchto společností, kteří potřebují metodickou podporu
  • Je vhodný pro občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, zájmová sdružení právnických osob, nadace a nadační fondy, církve a církevní organizace a školské právnické osoby účtující dle vyhl. 504/2002 Sb.
   

  Výhody online seminářů


  Ukázka videozáznamu webináře (stiskněte přehrát).
  • Máte to ve svých rukou. K videozáznamu můžete přistupovat kdy se Vám to hodí a odkudkoliv, kde je přístup k internetu (i bez něj).
  • Videozáznamy jsou sestříhané. Můžete si tedy zobrazit jak celý záznam, tak i jeho část, která Vás zajímá.
  • Přístup máte nejen online, můžete si jej též stáhnout na Váš počítač jako video nebo jako MP3 pro poslech v hudebních přehrávačích.
   
4847 Kč s DPH
 

Co říkají zákazníci?

"Vynikající forma školení - nezanedbatelná úspora času, bez vedlejších nákladů a v pohodlí domova či kanceláře. Technicky jsou webináře výborně připravené, online forma mi poskytla vybrat si školení a lektora podle kvality, nikoliv podle regionu a dostupnosti. Velice příznivá cena." Jitka Hartmanová

"Tato forma pro účetní školení je opravdu báječným nápadem, nemusím vybírat školení dle místa a doby konání kvůli dopravě, samozřejmě ušetřím čas za cestování, školení si mohu zopakovat, vyslechnout znovu. Jednoznačně skvělé." Dana Rudolfová

"Školení formou webináře je naprosto vyhovující pro všechny účetní, a to ať již začínající, tak i pro pokročilé. Je zde veliká výhoda menšího počtu účastníků a možnosti klást jakékoliv otázky beze studu, že se ptáte na něco naprosto jasného. Neméně významnou výhodou je sledování webináře z kanceláře, nebo dokonce z domova. Účastník se tak cítí ve svém prostředí mnohem pohodlněji. Osobně to vnímám jako velikou výhodu pro lepší soustředění se. Webinář mohu všem vřele doporučit - s obrovskou časovou úsporou lze zde získat vyčerpávající přehled o probírané tématice s možnosti jednoduchého kladení otázek."  Olga Načeradská

Další reference

Odborní lektoři

Autorka publikací pro nestátní neziskové organizace a lektorka prob...

Auditorka, daňová poradkyně, odborná lektorka a soudní znalkyně obo...

Absolvent VŠE v Praze, daňový poradce registrovaný u Komory daňovýc...

 

Případové studie

"Studijní večery v pohodlí domova" ...více
"Soustředěnost a klid na studium" ...více
"Dotazy živě z pohodlí domova či kanceláře" ...více
"Čas jsou peníze" ...více
"Širší rozhled s nižšími náklady" ...více
 

Předplatné

Zákazníci, kteří zakoupí tento balíček pro začínající nabízíme možnost přejít na předplatné online účetních seminářů za výrazně zvýhodněných podmínek. V rámci předplatného získáte každý rok minimálně 30 kurzů ke klíčovým tématům od předních odborníků.
 

Často kladené otázky

Co je to webinář?

Webinář je školení, které se koná přes internet. Stejně jako u prezenčních školení má webinář omezený počet účastníků a je veden lektorem. V průběhu webináře můžete komunikovat jak s lektorem, tak i s dalšími účastníky prostřednictvím chatu, takže zůstává zachována interaktivita.

Proč zrovna webináře?

Webináře mají tu nespornou výhodu a to sice, že účast na webináři nevyžaduje zdlouhavé dojíždění a lze se jich účastnit odkudkoli, kde je připojení k internetu. Lze je sledovat nejen na PC ale i na mobilních zařízeních prostřednictvím jednoduchých aplikací. Webináře jsou efektivním způsobem, jak ušetřit čas a přitom obdržet stejnou nebo lepší kvalitu a přidanou hodnotu jako u prezenčních školení.

Jak probíhá webinář?

Účast na webináři je realizována přes internetový prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera nebo Internet Explorer) v takzvané virtuální třídě. Lektor je snímán kamerou, každý účastník jej tak vidí na svém PC, notebooku nebo mobilním zařízení. Ve virtuální třídě je též k dispozici tabule, kde účastníci vidí připravenou prezentaci, plochu počítače lektora nebo jiné dokumenty nebo videa. Výklad webináře může být průběžně doplněn o interaktivní aktivity, jako jsou ankety a cvičení. V průběhu webináře je samozřejmě i prostor pro dotazy prostřednictvím textového chatu.

Jaké jsou technické požadavky na webináře?

Technické požadavky pro přístup k webináři budete zřejmě splňovat už jen proto, že jste na této stránce. Pokud to shrneme, potřebujete přístup k internetu, internetový prohlížeč, sluchátka nebo reproduktory. Zvláště pokud se webináře účastníte poprvé je ale vhodné otestovat připravenost Vaše zařízení pro připojení k webináři. Jak otestovat Váš PC zjistíte na stránce systémové nároky.

Dnes je termín webináře, jak se na něj přihlásím?

Den před konáním webináře, nebo dříve, obdrží každý registrovaný účastník webináře podrobný návod, jak se přihlásit na webinář. Návod je velmi jednoduchý a obsahuje též snadný postup jak otestovat, zda Váš počítač splňuje technické požadavky. Pro přihlášení na webinář je nutné se přihlásit na Videolektor.cz, mějte tedy při ruce svoje přihlašovací údaje. Pokud si nejste jisti svým heslem, můžete si jej obnovit dle pokynů v sekci Začínáme.

Co dělat v případě technických problémů při účasti na webináři

V prvé řadě nemějte obavy, u 99,9 % zájemců je připojení v pořádku. Pokud se Vám ovšem nedaří přihlásit na webinář nebo jste se již připojili, ale nevidíte prezentaci, neslyšíte zvuk apod. je první pomocí opětovné přihlášení. Ve většině problémů toto opětovné přihlášení vyřeší nastalé problémy. Pokud ne, je pro Vás připravena bezplatná technická podpora na zákaznické lince. V případě, že by došlo k výpadku na naší straně, budete o tom informováni v chatu ve webinářovém okně pracovníkem technické podpory. Vzhledem k existenci záložního připojení k internetu nebude výpadek trvat déle než několik minut.

Jaké jsou možnosti úhrady za účast na webináři?

Snažíme se, aby nákup webináře byl co nejjednodušší. Webinář tedy můžete zakoupit a zaplatit platební kartou nebo bankovním převodem. V případě potřeby Vám vystavíme zálohovou fakturu pro platbu bankovním převodem.

Co když se nemohu webináře zúčastnit?

Pokud se nemůžete webináře v daném termínu, nezoufejte. Z každého kurzu je pořizován videozáznam v dobré kvalitě, který můžete zhlédnout později. Videozáznam je k dispozici vždy do týdne od konání webináře. Koupí webináře získáváte automaticky i videozáznam k dalšímu zopakování látky, či právě pro případ, že by Vám původní termín nevyhovoval. Pokud jste plánovali na webináři položit lektorovi specifické dotazy, můžete nám je předem zaslat emailem a odpovědi na ně naleznete právě ve zmiňovaném videozáznamu.

Mohu si webináře započíst do KPV?

Absolvované webináře na Videolektor.cz je možné započíst do kontinuálního profesního vzdělávání (KPV) auditorů a KPV daňových poradců.
Komorou auditorů je pro započtení online kurzů stanoven maximální počet 5 hodin za kalendářní rok.

 
Máte další otázky? Navštivte sekci často kladených otázek nebo nám položte dotaz.

Položit dotaz