Kariéra

Tvoříme inovace v profesním vzdělání. Provozujeme projekt Videolektor.cz, který se zaměřuje na online účetní semináře v souvislosti se změnami účetních, daňových a mzdových zákonů pro účetní a daňové poradce. Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci.

Právě hledáme

Volná pozice: Obchodník po telefonu

Obchodník po telefonu

Kde: Celá ČR
Úvazek: HPP, ŽL
Nástup: ihned

Náplň práce:

Na této pozici budete pány svého času a výdělku, půjde o telefonický kontakt s potencionálními zákazníky, kteří již projevili zájem o naše služby nebo i úplně nové. Hlavně informovat, vysvětlovat a postupně dovést potencionálního zákazníka k objednávce. Vždy přihlížet k potřebám a dlouhodobé spokojenosti zákazníka. Náplní je zejména:

  • Aktivní telefonický kontakt s potenciálními zákazníky
  • Nabídka předplatného a jednotlivých online seminářů Videolektor.cz
  • Zodpovědnost za dokončení procesu se zákazníkem a plnění měsíčních cílů
  • Průběžná emailová a telefonická komunikace se zákazníkem
  • Aktualizace údajů v systému pro správu zákazníků (CRM)

Požadujeme:

  • Vysoké zaměření na prodejní výsledek (tah na branku)
  • Zkušenosti s aktivním prodejem (telefonicky i osobně)
  • Vynikající komunikační a argumentační dovednosti
  • Asertivní a zároveň příjemné vystupování
  • Uživatelskou znalost práce na PC a internetu
  • Zájem o potřeby a problémy zákazníka
  • Zdravé sebevědomí, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práce z domova po celé ČR
  • Flexibilní pracovní doba, volné víkendy a svátky
  • Zaučení a vedení od obchodního manažera
  • Dlouhodobá spolupráce na HPP nebo ŽL
  • Jistota základní mzdy po dobu zapracování
  • Provize bez horní hranice
  • Inovativní produkt, o který je zájem
  • Pozitivní a sehraný tým kolegů
  • Zázemí v centru Prahy

Vhodné i pro OZP a ženy na MD.

Pokud o nabízenou pozici máte zájem, zašlete svůj životopis společně s krátkým průvodním dopisem na email ivan@matosyan.cz

Nahoru