Kariéra

Ve Videolektoru chceme obohacovat životy lidí, aby mohli prožívat své štěstí.

Jednoduše věříme v dobro. Tím, že vzbuzujeme v lidech nadšení, umožňujeme rozvíjet jejich potenciál. Prostřednictvím prožívání a sdílení příběhů budujeme vztahy založené na důvěře a opoře. Podporujeme lidi, aby mohli být odvážnější v nalezení své správné cesty. A v neposlední řadě měníme zaběhnuté přístupy, aby každý mohl prožívat své štěstí.

Aktuální příležitosti:

Realizátor online školení s přesahem do IT (práce z domova)

Našim posláním je obohacovat životy lidí, aby mohli prožívat své štěstí. Jak říká jeden z našich zákazníků: “I díky předplatnému kurzů od Videolektora neseme titul nejlepší účetní firma roku”.

Jsme lídrem v poskytování online školení se specializací na oblast účetnictví a daní v České republice. Spolupracujeme se desítkami odborníků, kteří se podílejí na legislativních úpravách zákonů.

Abychom našim zákazníkům i nadále přinášeli minimálně 30 kurzů ročně v nejlepší kvalitě a s nejmodernějšími uživatelskými funkcemi, potřebujeme právě Vás.

Na téhle pozici budete zajišťovat realizaci 3-4 kurzů měsíčně. Zažijete spoustu chvil, kdy bude potřeba komunikovat s lektory a připomínat se s poskytnutím materiálů, to však vystřídá pocit štěstí z průběhu online vysílání, na které se připojí třeba i přes 200 účastníků. Mnozí účastníci ještě napíšou poděkování, které potěší a tipy, co pro svou praxi dále potřebují. To nám otevírá prostor pro nové a nové inovace produktu.

Co Vás čeká?

  • Zajištění plynulého průběhu online školení, jak po technické, tak i lidské stránce (příprava techniky, připojení lektorů, kvalita vysílání). S tím je spojené cestování v den konání kurzu do natáčecího studia v Praze.

  • Asistence při sestavování ročního plánu a harmonogramu kurzů.

  • Organizační zajištění kurzů (vysílání prostřednictvím platformy Livewebinar, monitorování přenosu kurzu a nápravná opatření v případě výpadku, pořízení záznamu školení).

  • Moderování školení – uvítání účastníků a poskytnutí základních informací o průběhu online školení.

  • Organizování dotazů v průběhu školení a řešení technických problémů účastníků, které zašlou prostřednictvím webinářového systému.

  • Zpracování video + audio záznamů ze školení (vyčištění zvukového záznamu, kompletace videozáznamu, vytvoření mp3 audiozáznamu, rozdělení záznamu do obsahových kapitol).

  • Zpracování doslovných přepisů školení - vytvoření přepisů a ve spolupráci s korektory vytvoření přepisů a titulků k záznamu.

  • Vedení administrativy vztahující se k činnosti (práce se zpětnými vazbami, správa techniky, vydání videozáznamu zákazníkům Videolektora).

Co budete potřebovat?

  • Základní IT znalosti a být nadšencem do nových technologií.
  • Schopnost se ve velmi krátké době přizpůsobit. Při online vysílání může nastat technický výpadek a je třeba okamžitě identifikovat příčinu a situaci řešit.
  • Zkušenosti s audio-video technikou.
  • Práce s PC na výborné úrovni (znalost MS Office podmínkou).
  • Profesionální vystupování a výborné komunikační dovednosti.
  • Možnost cestovat v den konání kurzu do natáčecího studia, které je v centru Prahy..
  • Chuť rychle se učit novým věcem a být samostatný.
  • Smysl pro detail, odpovědnost, spolehlivost.

Proč chtít pracovat u nás?

  • Zakládáme si na osobním a přátelském přístupu, který se prolíná vším, co děláme.

  • Dáme Vám důvěru a možnost přistupovat k práci samostatně. Budete mít svobodu a volnost, jak k práci přistoupit a docílit očekávaných výsledků.

  • Získáte výbornou příležitost rozvíjet své organizační dovednosti a  veškeré potřebné know-how.

  • Otevřenost. Naše firemní kultura je zaměřená na spolupráci a maximální podporu.

  • Únik z korporátu. Nepřeháníme to s hierarchií. Každý člen našeho týmu je pro nás důležitý.

  • Nabízíme práci z domova a flexibilitu (očekáváme ideálně full-time).

  • Práce bude sice náročná, ale dobře odměněna jak finančně, tak uznáním od zákazníků i kolegů.

  • Spolupráce na HPP nebo OSVČ.

  • Nástup možný ihned, záleží na domluvě.

Pokud cítíte, že by to mohlo být to pravé místo pro Vás, napište naši personalistce Zuzce Horníkové

na e-mail [email protected], běžně odpovídá během následujícího pracovního dne ;-).

Těšíme se na (video) setkání!

Obchodnice /Obchodník po telefonu (práce z domova, z kanceláře nebo odkudkoliv, kde se cítíte příjemně)

Máte silnou vnitřní motivaci a toužíte po pozitivní změně?

Vítáte inovace?

Je pro Vás důležité cítit se přínosem a dosahovat skvělých výsledků?

Videolektor Vám nabízí být součástí něčeho neobvyklého. Odvážného. Jsme společnost, která se nebojí zpochybňovat tradiční přístupy. A baví nás to.

Co můžete očekávat?

  • Budete komunikovat převážně s novými, ale i stávajícími zákazníky telefonicky a e-mailem.
  • Budete představovat a prodávat naše skvělé vzdělávací kurzy.
  • Budete pečovat o stávající zákazníky - informovat o novinkách v produktu, řešit jejich potřeby a reagovat na vše co je zajímá.
  • Budete spolupracovat s obchodním týmem - plánovat cíle, sdílet zkušenosti a další  činnosti v rámci týmu.

Proč pracovat u nás?

  • Dáme Vám důvěru a možnost přistupovat k práci po svém. Nemáme ani předem připravené scénáře hovorů, ani obecné šablony, jak komunikovat se zákazníky. Můžete se sám/a rozhodnout, jakou cestou zákazníkovi pomůžete.
  • Aktivně podporujeme otevřenou komunikaci.
  • Nabízíme plně flexibilní způsob spolupráce - práci na dálku, abyste si mohl/a čas organizovat podle svých potřeb (spolupráce na DPP, DPČ, HPP, OSVČ).
  • Pracujeme od pondělí do pátku (očekáváme od Vás minimálně 20 hodin týdně).
  • 2x ročně organizujeme teambuildingy (grilovačky, vánoční večírky, apod.).
  • Nabízíme hodinovou sazba 110 - 130 kč/hod + výkonnostní odměny z každé uzavřené objednávky.
  • Příspěvky až na 25 dní volna ročně.
  • Předpokládáme nástup ideálně během srpna nebo dle domluvy.

  • Chuť povídat si s lidmi. Pomáhat jim hledat řešení a dotahovat věci do konce.
  • Nadšení a disciplínu. Nabízíme skvělé produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat zákazníkům. Nerozhodí nás nás, že to zákazníci někdy nedocení a odmítnou.
  • Vnímat potřeby zákazníka - zákazník je pro nás na prvním místě. Dokážete se vcítit do potřeb zákazníka?
  • Trpělivost -  každý zákazník si zaslouží náš čas.
  • Zodpovědnost - bez toho nelze dělat kvalitní práci s kvalitním výsledkem.
  • Být sám sebou - každý jsme jedinečný a považujeme to za naši přednost a výhodu.
  • Být přátelský a komunikativní - způsob, jak se nejlépe začlenit do našeho stabilního a dlouholetého týmu.

Videolektor hledá ty, kteří přicházejí s vlastními nápady a názory. Existuje mnoho otevřených otázek, pro které zatím neexistují žádné odpovědi....zatím.

na e-mail [email protected] , běžně odpovídá během následujícího pracovního dne ;-).

Těšíme se na Vás!