VYŘEŠENO
user avatar

Ověřený uživatel

5 let s VL

Vzdělávání

Účetnictví pro mírně pokročilé III • Účetní a daňová akademie
Komentáře: 1
| Přidáno: 12. 06. 2025, 12:19
| Naposledy upraveno: 19. 12. 2025, 17:08

Dobrý den, z-nec si dodělává vysokou školu - IT - firma posyktuje IT služby. Platí se tam nějaké školné, je to daňově uznatelné ?? Děkuji.

Chcete znát odpověď?

Odpověď si můžete zobrazit po zakoupení tohoto
školení nebo předplatného. Získáte tím přístup k dalším odpovědím,
možnost přidat vlastní dotaz i reagovat.